Sony zveřejnilo předobjednávkové bonusy pro Gran Turismo 7
zdroj: Sony

Sony zveřejnilo předobjednávkové bonusy pro Gran Turismo 7

21. 9. 2021 17:23 | Bleskovky | autor: Patrik Hajda |

odhaleným datem vydání závodů Gran Turismo 7 je na čase začít uvažovat o předobjednávce. S rozhodnutím vám mohou pomoci předobjednávkové bonusy. Ty zahrnují 100 tisíc v herní měně a trojici nádherných vozidel (na obrázku výše) – Toyota Supra GT500 ’97 (Castrol TOM’S), Mazda RX-VISION GT3 Concept Stealth Model a Porsche 917 Living Legend.

To platí pro standardní edici. Pokud ale sáhnete pro fyzické 25th Anniversary Edition (série Gran Turismo bude mít 25. narozeniny až v prosinci příštího roku, ale budiž), pak si k tomu přihoďte ještě 1 milion kreditů, 30 avatarů výrobců, soundtrack, steelbook a vůz Toyota GR Yaris. Hru pro PlayStation 5 dostanete na disku a k tomu voucher na digitální verzi Pro PlayStation 4.

Gran Turismo 7 zdroj: Sony

Nakonec je tu ještě Digital Deluxe edice s jediným rozdílem oproti výroční edici, a to výší kreditů, kdy k původním 100 tisícům přihodí další 1,5 milionu. V tomto případě dostanete dvě digitální verze, jednu pro PS5 a druhou pro PS4.

Pokud si koupíte standardní edici hry pro PS4, pak vám bude umožněno upgradovat na standardní verzi pro PS5 za 10 dolarů. Gran Turismo 7 vyjde 4. března roku 2022 exkluzivně na PlayStationu 4 a PlayStationu 5.

Nejnovější články