Která lokace by vám seděla pro další Assassin's Creed hry?

PC PlayStation 3 Xbox 360

28. 11. 2011 v 17:27 - Téma Autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Ostrozrací kolegové z Empire State Gamer si všimli dotazníku z průzkumu mínění o tom, kam by se měla dále vydat série Assassin’s Creed. Jedna z otázek se přitom přímo ptá, která z osmi načrtnutých lokací a období by hráčům nejvíce vyhovovala, kde by se některá z dalších AC her měla konat. Víceméně každá z uvedených variant už se někdy prohnala internetem jako spekulace a skoro to tedy vypadá, že v Ubisoftu sesbírali právě ty varianty, o nichž se diskutovalo nejvíce, a hráčům je nyní předhodili.

Která lokace by vám seděla pro další Assassin's Creed hry?

Pokud má Assassin’s Creed 3 vyjít už příští rok, tak se nedá ani náhodou očekávat, že by vyhodnocené výsledky průzkumu mohly ovlivnit, kde se bude tento díl odehrávat. To už je dávno jasné (jinak by se to nestíhalo). Ale umístění dalších dílů, které zcela určitě přijdou, by to ovlivnit mohlo. Z osmi variant se o Egyptě v období vlády faraónů hovořilo docela nedávno právě ve spojitosti s AC3. O feudálním Japonsku v období rozbrojů místních daimjóů se na konto tajných čmáranic v Desmondově cele zase hovořilo v kontextu Assassin’s Creed II, který se nakonec stěhoval do renesanční Itálie. No, podívejte se na seznam sami. Ve hře je ještě středověká Čína, viktoriánská Anglie, dobývání Ameriky španělskými vojáky a dobrodruhy, Americká revoluce v 18. století, svržení cara během Velké říjnové revoluce v Rusku a Césarova vláda ve starověkém Římě. Co by vám nejvíce sedlo?

 

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.