Na webové odnoži britských papíráků Games či X360 Magazine se objevily dosud neviděné obrázky z akčního RPG Deus Ex 3, které asi původně byly určeny jen pro tištěná média. Nabízejí další pohled na level ve stokách, chodbu s červenými dveřmi a schody, dvakrát laboratoř v hale ze starších artworků a také již známou serverovnu, akorát v jiné barevné paletě než minule.



Všechny měly v názvu souboru uvedeno slovo screenshot a název daného levelu, což takhle obvykle pojmenovává přímo engine, ale nezabránilo to diskusím o jejich pravosti. Někteří chytráci ve fóru Eidosu se domnívají, že nasvícení scény do nich muselo být dodatečně přidáno. Jelikož prý obsahují efekty, které ještě nemají být podporovány posledními grafickými kartami a protože (modifikovaný) engine z Tomb Raider Legend nepatří mezi ty nejmodernější. Oficiálně se k nim zatím nikdo z vývojářů nevyjádřil, ale již dříve uvedli, že všechno jsou screenshoty přímo ze hry.
Deus Ex 3 od montrealské pobočky Eidosu pro PC, PS3 a X360 zatím nemá stanovené datum vydání, očekává se nejdříve na přelomu roku - více v dřívějším zpravodajství:
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Deus Ex 3 screenshoty ve vysokém rozlišení [2.12.2008 11:11 - levis]
Deus Ex 3 - z Detroitu až do Šanghaje [11.11.2008 17:17 - levis]
Další drobky o Deus Ex 3 [8.10.2008 20:20 - jd]
Hackování a krytí v Deus Ex 3 [6.10.2008 09:09 - jd]
První detaily o Deus Ex 3 [4.10.2008 13:13 - levis]
zdroj: Forums.Eidosgames