zavřít

Video z Arma 3 vás naučí, jak být správným pěšákem

Windows

- Video autor: Ladislav Loukota Komentáře: 0

Opatrování komunity je pro lidi z Bohemia Interactive nezbytným denním chlebem. Nejnovější důkaz tohoto přístupu má podobu osmiminutového návodu, jak se v Arma 3 správně chovat za pěšáka. Video bylo namluveno pánem s přezdívkou Dslyecxi (mmj. prý bývalý voják) z ArmA komunity Shack Tactical a všem hráčům, kteří ještě neznají poučky o krytí a minimalizování svého profilu, proto názorně vysvětlí, jak to v boji chodí "ve skutečnosti".

Manuál pšeáka je druhým příspěvkem v řadě podobných dalších sestřihů, které vysvětlí jiné aspekty moderního válečnictví - pro budoucí releasy tedy sledujte oficiální YouTube kanál Bohemia Interactive.

Kromě všeobecných rad však upoutávka zjevně slouží i jako solidní military porno. Pohled na všechny ty manévry, krycí palby, edukativní poznámky, to celé zalité v Arma 3 grafice, je zkrátka nejpříjemnější způsob, jak se navnadit na vydání v druhé půlce roku 2013. A do té doby přejeme co nejdelší alfa/betatesting.

Tagy: simulace akční válečná videoblog

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra Wreckfest

  Pravidla jsou od toho, aby se porušovala a tak ve ...

  1599 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (PS4)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.