Video-recenze Forza Motorsport 2
zdroj: tisková zpráva

Video-recenze Forza Motorsport 2

22. 6. 2007 0:00 | Video | autor: Petr Poláček |

Olejové skvrny na kombinézách ještě nestačily zaschnout a už pro vás máme devět minut toho nej, co jsme při pobytu na slavných okruzích stihli zaznamenat. + NOVÝ PŘEHRÁVAČ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 22.června 2007


Zvětšit zdroj: tisková zpráva Pokud jde o nynější situaci na Xboxu 360 s ohledem na závodní hry, mohli bychom klidně parafrázovat Tolkienova Pána prstenů a konstatovat, že:

"Jedny automobilové závody vládnou všem,
jedny jim všem kážou,
jedny všechny přivedou,
do temnoty svážou."

Konzoli od Mordorsoftu, ehm, vlastně Microsoftu, v současné době opanovala simulace, jejíž první díl si dodnes drží celosvětové průměrné hodnocení 93%. A cože je tedy Jedním prstenem, respektive oněmi Jedněmi závody? Přeci Forza Motosport 2 (textová mega-recenze).

Olejové skvrny na našich kombinézách ještě nestačily zaschnout a už pro vás máme devět minut toho nejzajímavějšího, co jsme při pobytu na slavných okruzích stihli zaznamenat. Čeká vás nejenom přehlídka nablýskaných bouráků, ale ukážeme si, jak si pohrát s vizáží svých milášků; jak je poštelovat, aby jim to pálilo; uvidíte duchy a rozhodně si nenechte ujít námi řízený crashtest.

Novinkou je vlastní flashový přehrávač ve vysokém rozlišení a kvalitě, který je určen pro čtenáře, resp. diváky na broadbandovém připojení (ADSL, kabelová televize, rychlejší wi-fi atd.) a který speciálně pro nás připravil video-portál N-Joy.cz provozovaný společností FunPower.

zdroj: Archivstažitelná verze ve vysokém rozlišení (96 MB, 720x528, DivX)

Tento do stránky vložený player se momentálně nachází v beta-stádiu a proto prosíme o nahlášení případných problémů, včetně informací o vašem operačním systému, internetovém prohlížeči a verzi Flashe, emailem. Pokud máte pomalejší připojení, doporučujeme spíš přehrát video-recenzi v horší kvalitě přes YouTube přehrávač (níže na stránce).


stažitelná verze v nízkém rozlišení (16 MB, 360x256, DivX)


Další video-recenze na TISCALI: Resistance: Fall of Man, Two Worlds, Test Drive Unlimited, Command & Conquer 3, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, STALKER, Gears of War

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Nejnovější články