zavřít

Video-recenze Forza Motorsport 2

Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Olejové skvrny na kombinézách ještě nestačily zaschnout a už pro vás máme devět minut toho nej, co jsme při pobytu na slavných okruzích stihli zaznamenat. + NOVÝ PŘEHRÁVAČ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 22.června 2007


Pokud jde o nynější situaci na Xboxu 360 s ohledem na závodní hry, mohli bychom klidně parafrázovat Tolkienova Pána prstenů a konstatovat, že:

"Jedny automobilové závody vládnou všem,
jedny jim všem kážou,
jedny všechny přivedou,
do temnoty svážou."

Konzoli od Mordorsoftu, ehm, vlastně Microsoftu, v současné době opanovala simulace, jejíž první díl si dodnes drží celosvětové průměrné hodnocení 93%. A cože je tedy Jedním prstenem, respektive oněmi Jedněmi závody? Přeci Forza Motosport 2 (textová mega-recenze).

Olejové skvrny na našich kombinézách ještě nestačily zaschnout a už pro vás máme devět minut toho nejzajímavějšího, co jsme při pobytu na slavných okruzích stihli zaznamenat. Čeká vás nejenom přehlídka nablýskaných bouráků, ale ukážeme si, jak si pohrát s vizáží svých milášků; jak je poštelovat, aby jim to pálilo; uvidíte duchy a rozhodně si nenechte ujít námi řízený crashtest.

Novinkou je vlastní flashový přehrávač ve vysokém rozlišení a kvalitě, který je určen pro čtenáře, resp. diváky na broadbandovém připojení (ADSL, kabelová televize, rychlejší wi-fi atd.) a který speciálně pro nás připravil video-portál N-Joy.cz provozovaný společností FunPower.stažitelná verze ve vysokém rozlišení (96 MB, 720x528, DivX)

Tento do stránky vložený player se momentálně nachází v beta-stádiu a proto prosíme o nahlášení případných problémů, včetně informací o vašem operačním systému, internetovém prohlížeči a verzi Flashe, emailem. Pokud máte pomalejší připojení, doporučujeme spíš přehrát video-recenzi v horší kvalitě přes YouTube přehrávač (níže na stránce).


stažitelná verze v nízkém rozlišení (16 MB, 360x256, DivX)


Další video-recenze na TISCALI: Resistance: Fall of Man, Two Worlds, Test Drive Unlimited, Command & Conquer 3, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, STALKER, Gears of War

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.