zavřít

Velšanům se v Total War Saga: Thrones of Britannia nabízí vítězství pomocí slávy

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Chystaná odbočka série Total War Thrones of Britannia hráčům nabídne různé způsoby vítězství za různé frakce. Cestu si sice volíte sami, ale některé frakce mají přeci jen lépe našlápnuto k některé z nich. Vikingům bude příjemnější proválčit se k vítězství, zatímco Wales přebije své soupeře slávou.

Pokud tedy nevyjedete z ložených kolejí, přinesete velšskému kraji rukou krále Anarauta věčnou slávu. Cest k tomuto cíli vede hned několik. Když vaše frakce začne sílit po stránce ekonomiky, lidé o ní začnou více hovořit a to vám ve výsledku přinese drahocenné bodíky slávy. Těch potřebujete scénářem daný počet k dosažení podmínky vítězství.

Další cesta vede přes technologický boom, vyhrané války se také neobejdou bez proslavení vítězné strany a zajímavě vypadá i síť významných budov. Výstavbou staveb uctívajících různé svaté získáte značný bonus ke slávě. To samé platí třeba i o budovách bardů, kteří budou v různých krajích pět jen to dobré o vašem konání.

Wales má v tomto směru nepopiratelnou výhodu díky vlastnímu mechanismu „hrdinství“. Ten svým vůdcům propůjčuje různé bonusy, jejichž správným použitím lze nahrabat ještě větší porci bodů slávy. Sláva je jen jedním z mnoha způsobů, jak vyzrát nad konkurencí. O dalších se dozvíte někdy v budoucnu. Total War Saga: Thrones of Britannia vychází 19. dubna na PC.

Tagy: strategie historická vikingové

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.