zavřít

V Total War: Three Kingdoms bojují kromě mocichtivých tyranů i hrdinové

Windows

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Ču-ke Liang, největší stratég své doby, jede krásnou čínskou krajinou a nemá do čeho píchnout. Země kolem něho je rozervaná válkou, lidé úpí, trpí a tupí vojenské meče svými lebkami. A to se Liangovi nelíbí, protože Liang je dobrý člověk. Existuje v celé Číně aspoň jeden vladař, který by si zasloužil jeho služby? Ano, možná existuje, jak vám ukáže nový trailer na Total War: Three Kingdoms. A jsou tam i pandy.

Rozkošní černobílí medvídci bohužel neslouží jako bojová jednotka pod Liangovým velením a místo toho se jen rozvalují na svých tučných zadcích, ale aspoň se jim daří dokreslovat nádheru a majestátnost čínské krajiny. Je to zkrátka země, kterou stojí za to zachránit. A Liang ji zachránit dokáže, pokud najde člověka, který bojuje za mír, nikoli za vlastní hamižnost.

No a zdá se, že ho našel. Je jím Liou Pej, mocný státník s dostatkem moudrosti na to, aby odhadnul, kdy kolemjdoucím předat nějaké peří – ve skutečnosti Liangův legendární vějíř. Na to všechno se můžete podívat sami v novém traileru nebo počkat na 7. března, kdy hra vyjde.

Tagy: Čína strategie historická tahová realtime starověk Total War (série)

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.