zavřít

V seriálu z Company of Heroes 2 se rozhořela bitva o Rostov

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Za matičku Rus! Ni krok zpět! Machinima připravila krátký seriál Motherland, který bude filmovým stylem znázorňovat, oč v Company of Heroes 2 jde, tedy boj Rudé armády s postupujícími (a pak ustupujícími) německými jednotkami. To vše ale bude znázorněno v herním enginu a s tradiční uširvoucí (a nucenou) angličtinou s ruským přízvukem. Vážně by to nešlo prostě anglicky nebo rusky s titulky?

Nic to ale nemění na tom, že celé krátké video vypadá pěkně a necchybí mu atmosféra. Jelikož má zobrazovat bitvu o Rostov v roce 1941, němečtí inženýři asi vynalezli stroj času a pokud se nepletu, přivezli pár strojů, které jsme v naší verzi historie v tomto roce ještě neviděli, ale nešť. Jde jen o promo video, ve hře, doufejme, bude vše historicky akurátní. Stačí věřit v maršála Žukova a zimu!

Tagy: strategie válečná 2. světová

Zdroje: Machinima

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.