zavřít

V Raid: World War II krade čtveřice zlodějů nacistické zlato

Windows

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Payday: World War II Edition“, hlásá jeden z komentářů u nového traileru na kooperativní střílečku Raid: World War II, a zdá se, že není daleko od pravdy, zvlášť když hru produkují právě Starbreeze, autoři oblíbené lupičské série, pro něž pracovali i členové týmu Lion Game Lion. Vaše partička nezodpovědných vojáků za libých tónů klasické hudby okrádá o zlato hromadu mrtvých nacistů. Čím víc si toho nahrabou, tím větší vrásky způsobí Herr Führerovi, zvlášť když během toho zlikvidují svůj ultimátní cíl – experimentální radar, který může změnit průběh války ve vzduchu.

Ač jsou si všechny čtyři postavy lecčíms podobné, konkrétně svým pohrdáním nebezpečím a lidskými životy včetně těch vlastních, zároveň každá z nich vypadá velice specificky. Máme tu stylového britského důstojníka, psychopaticky vypadajícího holohlavce, který se ovšem na rozdíl od svého ostrovního kolegy aspoň snaží ukrást nějaké tajné dokumenty, ruského chlapíka v beranici a plynové masce, a jakéhosi jednookého vojáka. Všichni pochopitelně disponují různým vybavením i specifickými schopnostmi.

Nové video celou atmosférou silně připomíná Tarantinovy Hanebné pancharty, což vůbec není špatná věc. To je přibližně všechno, co o Raid: World War II prozatím víme, a trailer s žádnými konkrétními detaily nepřišel. Prozatím ani není jasné, kdy hra vyjde, krom toho, že by to mělo být ještě letos nejprve na PC a pak i na konzole. Všichni fandové kooperačních FPS tak musí být trpěliví.

Tagy: akční kooperace střílečka válečná

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.