zavřít

V hororu Get Even nemůžete věřit vlastním očím, ani vzpomínkám

PlayStation 4 PC Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ne, nebojte, i když si hlavní hrdina hororu Get Even svítí na cestu mobilem, není to další kopírka Outlast. Ke slovu totiž přijde i pistole, útočná puška a tak nebudete před nepřáteli jen utíkat, ale půjde se jim i chrabře postavit. Tedy, pokud rozeznáte ty reálné od halucinací… Proberete se totiž v notně zašlém sanatoriu, které někdo využil na experimenty. Znáte své jméno a víte, že chcete zachránit dívku, která je někde v areálu a na těle má časovanou bombu.

Odpovědi na otázky co se tu děje, proč mají chovanci a další obyvatelé sanatoria na očích podivné brýle a kde jste se tu vzali si budete muset najít během hraní. Nové video zdárně poukazuje na fakt, že i v tuto chvíli s vámi někdo manipuluje a všechno není takové, jak se zdá. Doslova a asi i z hlediska zápletky.

Za Get Even stojí polské studio The Farm 51 (NecroVision, Deadfall Adventures), které celý koncept z roku 2013 přepracovalo do současné podoby. Ve hře nemůžete věřit ničemu, ostatně, kdo říká, že nemáte na očích podobné brýle jako ostatní a vše, co vidíte není jen projekce? A jsou vzpomínky, které občas probleskují, opravdu vaše? Hra vyjde 26. května na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: horor akční

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.