zavřít

V gumových kombinézách vstříc smrtelným pastem na PS Vita

VITA

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Tisková konference Sony přinesla oznámení nově připravovaného titulu Escape Plan pro chystaný handheld PS Vita. O vývoj se stará studio Fun Bits Interactive ze Seattlu, jehož členové dříve pracovali na Fat Princess ještě pod hlavičkou Titan Studios. Během konference byl promítnut trailer odhalující několik základních poznávacích znaků nového titulu. Předně představil ústřední dvojici hlavních postav. Jmenují se Lil a Laarge (ten tlustý) a jsou oděni do velmi přiléhavých a velmi gumových kombinéz, které velmi hlasitě vržou při každém pohybu.

Žánrově půjde o plošinovku, v jejímž rámci bude třeba řešit řadu logických problémů a to s přihlédnutím k různorodým schopnostem obou protagonistů. Cesta je plná velmi smrtelných nástrah, jako jsou různé rotující čepele, elektrické výboje a padající těžké předměty. Hra by měla využívat všech možností nového handheldu, tedy obou analogů, dotykového displeje a zadní dotykové plochy. Výtvarné pojetí hodně připomíná styl filmaře Tima Burtona a to nejen bílými obličeji, ale celkovou atmosférou s komicky se rozstřikující krví (i když přítomná černá tekutina může být prakticky cokoliv) a hravou hudbou v pozadí. Více detailů zatím oznámeno nebylo a neznáme ani přesné datum vydání. Zmíněn byl pouze rok 2012.

Tagy: plošinovka

Zdroje: VG247,GameInformer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.