V Deus Ex: Mankind Divided se podíváte i do pískem zaváté Dubaje
zdroj: Archiv

V Deus Ex: Mankind Divided se podíváte i do pískem zaváté Dubaje

15. 6. 2016 10:25 | Video | autor: Aleš Smutný |

Po sérii videí z Prahy, jejíž většina obyvatel trpí silným ruským akcentem, se Deus Ex: Mankind Divided konečně podívá i jinam. Konkrétně do Dubaje, kde je Adam vysazený i se skupinou agentů Interpolu, s nímž po událostech z Human Revolution pracuje a snaží se po celém světě lovit skupinu augmentovaných teroristů.

Zvolený přístup je tentokrát akčnější a smrtící. Po většinu videa se vlastně nedá říct, že by hráč nevyužíval stealth, jen se občas nebojí vylézt z bezpečného krytu a v rámci rychlé akce pobít nepřátele, kteří ani nestihnou zjistit, co se děje. Úplně jiná situace nastává s částí mise, kde se vaši kolegové brání útoku. Tady se zdá, že hra bude vyžadovat akčnější zapojení.

Z videa nejde moc posoudit, zda jde zvolit i jiný vstup na bojiště, protože hráč hned skočí dolů, hádám, že půjde i použít odstřelovačku a likvidovat nepřátele z výšky a nebo se jim nějak dostat do zad a využít boje na blízko. Nicméně, naléhání, že musíte pomocí jednomu z agentů Interpolu příjemně vyvádí z komfortní zóny neviditelného likvidátora, který si vše může v klidu naplánovat.

Předvádí se opět možnosti komplexní úpravy vaší zbraně a jejích součástí, takže ve chvíli, když Jensen střílí na odlétající vrtulník, navolí si protipancéřové náboje apod. Jinak nic moc nového není vidět, samozřejmě kromě návratu Multitoolu z prvního Deus Ex. Mankind Divided vyjde 23. srpna na PC, PS4 a Xbox One.

Nejnovější články