zavřít

V Deus Ex: Mankind Divided se podíváte i do pískem zaváté Dubaje

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Po sérii videí z Prahy, jejíž většina obyvatel trpí silným ruským akcentem, se Deus Ex: Mankind Divided konečně podívá i jinam. Konkrétně do Dubaje, kde je Adam vysazený i se skupinou agentů Interpolu, s nímž po událostech z Human Revolution pracuje a snaží se po celém světě lovit skupinu augmentovaných teroristů.

Zvolený přístup je tentokrát akčnější a smrtící. Po většinu videa se vlastně nedá říct, že by hráč nevyužíval stealth, jen se občas nebojí vylézt z bezpečného krytu a v rámci rychlé akce pobít nepřátele, kteří ani nestihnou zjistit, co se děje. Úplně jiná situace nastává s částí mise, kde se vaši kolegové brání útoku. Tady se zdá, že hra bude vyžadovat akčnější zapojení.

Z videa nejde moc posoudit, zda jde zvolit i jiný vstup na bojiště, protože hráč hned skočí dolů, hádám, že půjde i použít odstřelovačku a likvidovat nepřátele z výšky a nebo se jim nějak dostat do zad a využít boje na blízko. Nicméně, naléhání, že musíte pomocí jednomu z agentů Interpolu příjemně vyvádí z komfortní zóny neviditelného likvidátora, který si vše může v klidu naplánovat.

Předvádí se opět možnosti komplexní úpravy vaší zbraně a jejích součástí, takže ve chvíli, když Jensen střílí na odlétající vrtulník, navolí si protipancéřové náboje apod. Jinak nic moc nového není vidět, samozřejmě kromě návratu Multitoolu z prvního Deus Ex. Mankind Divided vyjde 23. srpna na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: RPG kyberpunk FPS E3 2016

Zdroje: PC Gamer

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.