zdroj: vlastní video redakce

Sledujte živě komentovaný přenos udílení cen The Game Awards 2022

8. 12. 2022 19:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Cenám The Game Awards se někdy přezdívá herní Oscaři, ačkoliv poslední ročníky sledovaností dalece překonávají prestižní udílení filmových ocenění, takže by si Ceny Akademie možná měly začít říkat filmové Game Awards. Každopádně, vyhlašování letošního ročníku herních cen připadlo na poněkud nekřesťanskou hodinu, vysílání začíná v 1:30 v noci, přičemž počítáme s tentokrát o něco kratším, přibližně dvouhodinovým přenosem.

Ale i přesto u jedné z největších událostí herního roku hodláme být naživo – Šárka s Pavlem se k losangeleské show Geoffa Keighleyho připojí z pražského studia. The Game Awards totiž nejsou jen předávání cen, ale především prezentace nejrůznějších novinek, oznámení, trailerů k očekávaným hrám a tak dále.

Úniky letos naznačují mnohé, od DLC pro Cyberpunk 2077 a Horizon Forbidden West přes datum vydání Diabla IV po účast Daniela Craiga, který bude předávat jednu z cen, ale také by nám mohl třeba něco říct o chystaném Projectu 007 od IO Interactive. Ale spíš jen předá tu cenu.

Každopádně doufáme, že se na The Game Awards budete dívat společně s námi – živý přenos začíná na našem YouTube v 1:15, kofeinové povzbuzováky pro snazší ponocování s sebou!

Nejnovější články