zavřít

Sledujte zběsilé dogfighty v nezávislé akci Strike Vector

Windows

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Kde se vzala, tu se vzala, prakticky odnikud vyskočila malá stíhačková sci-fi akce Strike Vector a prvním trailerem docela zabodovala. Pracuje na ní snaživý čtyřčlenný tým tvůrců, který ji vytváří v Unreal Engine 3. Základem hry by mělo být multiplayerové klání hráčů, respektive jejich multifunkčních stíhaček, v přírodních a industriálních sceneriích. Tedy, pracuje se prý i na sólových módech, kde byste se mohli vyblbnout i bez toho, aby vás živí hráči neustále likvidovali, ale hra více hráčů je pro Strike Vector hlavní.

Autoři se odvolávají na dědictví her jako jsou Crimson Skies a nebo Unreal Tournament a i systém stíhaček umožní střety z pohledu třetí i první osoby. Vše bude záviset na módu, v němž zrovna váš stroj bude.

V Jet Mode budete prudce akcelerovat a střílet na soupeře, který před vámi manévruje, nebo se naopak vyhýbat střelám jako hyperaktivní fretka. V Hover Mode vše zpomalí, při pohledu z první osoby budete přesnější, ale vaše manévrování a uhýbání bude omezené. Co se týče data vydání, tvůrci jen konstatují, že Strike Vector „vyjde, až bude hotový“.

Tagy: akční sci-fi multiplayer

Zdroje: PC Gamer

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.