zdroj: vlastní video redakce

Sledujte Xbox Gamescom Show s českým komentářem živě od 18:45

24. 8. 2021 18:45 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Virtuální brány Gamescomu se sice otevřou až zítra, už dnešní večer si ale pro sebe ukradl Microsoft, aby nám v rámci 90 minut ukázal, co chystá na příští měsíce. Tisková konference má být docela bohatá, a není divu. Redmontský gigant má totiž v procesu tolik her, že by neměl mít problém onu hodinu a půl zaplnit smysluplnými informacemi.

Zcela určitě se dočkáme nových záběrů z Halo Infinite, přenošeného dítěte, které mělo debutovat už při startu nových konzolí loni v listopadu. Nakonec došlo k ročnímu odkladu a otázkou zůstává, jak moc hře pomůže k úspěchu. Svůj díl pozornosti určitě dostane i nová Forza Horizon 5, mnohem více zvědavosti ale budí hry, které byly oznámeny už docela dávno a zatím toho o nich moc nevíme.

Ukáže se něco víc ze Senua's Saga: Hellblade II? A co Fable, Avowed nebo Perfect Dark? Samozřejmě také nelze zapomína na studia, která Microsoftu připadla při loňské akvizici Zenimaxu. Dost možná uvidíme konečně záběry z hraní Starfieldu. Spekulace ale nemají smysl, raději si nalaďte náš stream v 18:45. U mikrofonů a kamer se na vás bude těšit Bětka, Šárka a Vašek.

Nejnovější články