zavřít

Sledujte smrtící stealth balet z prvního Dishonored

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Taky jste si mysleli, že umíte hrát Dishonored? V tom případě se na následující video raději nedívejte, jinak vám spadne sebevědomí pod bod mrazu. Na YouTube kanálu StealthGamerBR se objevilo video z poslední mise prvního Dishonored, ve kterém dotyčný používá sice stealth postup, ale mnohem rychleji a zběsileji než leckterý akční hráč. A výsledek připomíná smrtící balet.

Chvílemi to připomíná videa profíků z Quake III, kteří vystřelili raketu někam do prázdna, aby za pár vteřin zabila někoho, kdo jen tak náhodně proskakoval mezi dvěma plošinami. Tady se běžně střílí šípy do vzduchu, aby za pár okamžiků sestřelily nic netušící stráž opodál. Do toho hráč používá hromadu teleportů a tancuje tak kolem nepřátel takovým způsobem, že nemají šanci ani zareagovat.

Nechybí ani parádičky se zamrzáním času, převtělením se do nepřítele a nakráčením před jím vystřelenou kulku... Vyloženou třešničkou na dortu je pak jen ťuknutí do zábradlí, načež se stráž lekne, udělá krok dozadu a spadne. Pokud jste Dishonored nehráli, tak pozor na spoilery!

Pokud vás opravdu tahle perla minula, tak si možná ještě chvíli počkejte, protože ještě než vyjde Dishonored 2, dočkáme se remasteru jedničky pod názvem Dishonored: Definitive Edition.

Tagy: stealth akční steampunk first person

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.