zavřít

Sledujte první díl The Tales from Dunwall z Dishonored

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Takhle se dělá propagace! Dishonored stojí z velké části na atraktivitě prostředí a...

Takhle se dělá propagace! Dishonored stojí z velké části na atraktivitě prostředí a příběhu města Dunwall. Série webisod jménem The Tales from Dunwall by jej pak měla šířeji představit a přidat hráči nějaké ty informace navíc. První díl, který se jmenuje Awakening vám stručně představí objev, který vedl k technologickému pokroku a uvrhl město do... no vy víte čeho.

Příběh vědce, který chtěl přinést pokrok a vytvořil technotyranii, je překrásně zpracován. Kresba, animace a vyprávění z úst Chloe Grace Moretz (Hit-Girl z Kick-Ass) vytváří překrásný komorní příběh o naivitě a pokroku, který byl příliš radikální. Tak už aby tu byl další díl.

Tagy: steampunk FPS

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.