zavřít

Sledujte E3 2015 Fight Club Speciál #4 s Frantou Fukou a Baty

iPad iPhone Android PlayStation 4 Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 VITA Wii U Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

E3 2015 skončila. Novinky na ní oznámené ale budou rezonovat herním světem ještě pár měsíců a do značné míry ovlivní to, kam se bude herní průmysl pohybovat v následujícím období. I proto jsme po roce opět na finální zhodnocení výstavy pozvali  Františka Fuku, který celou E3 sledoval a má k tématu nepochybně co říct. Společně s ním ve studiu usednou Zuzana "Baty" Cinková a Adam Homola. ZAČÍNÁME V 18:30!

Dnešním vysíláním čtvrtého Fight Club E3 Speciálu končí i náš maraton přenosů z letošní E3. Na Games.cz samozřejmě dál očekávejte záplavu dojmů z chystaných herních pecek, které budou po svém návratu dopisovat členové naší americké výpravy. Petra a Miloše zároveň přivítáme příští týden v pravidelném středečním Fight Clubu.

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2015 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2015 speciálu! Online nás můžete sledovat i na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Youtube.

Tagy: podcast bizár Fight Club Special e3 2015

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.