zavřít

Retro GamesPlay: zahrajte si s námi Dungeon Keeper

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Peter Molyneux a jeho kolegové z Bullfrogu vytvořili spoustu her, které řada z nás ráda vytahuje, když se chceme předvést, že všechno víme a všechno jsme hráli. Dungeon Keeper však z poměrně dlouhého seznamu přesto vyčnívá, což má řadu důvodů - humor, stylové zpracování, neuvěřitelná návykovost, geniální design a spoustu dalších. Dungeon Keeper by proto měli hrát všichni. A když ne hrát, tak alespoň znát! A protože nám vaše videoherní vzdělání leží na srdci, tak všem neználkům v následujícím díle našich retro gamesplayů Dungeon Keeper předvedeme.

zdroj: Archiv

Dungeon Keeper je de facto předchůdce tower defense her, protože v kobkách krom jiného stavíte překážky, které mají zastavit hrdiny před vloupáním do pokladnice. Ale mnohem zajímavější je možnost kdykoli se převtělit do jedné z vašich jednotek a dívat se na svět jejíma očima. Dungeon Keeper je tak vlastně mix strategie a akce, což je na rok vzniku (1997) úctyhodné zejména z hlediska technologického. No, však uvidíte sami, když se podíváte na video.

Tagy: strategie akční retro

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.