zavřít

Retro GamesPlay: Výprava do Jurského parku se střílečkou Trespasser

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Netroufáme si odhadnout, kolik z vás si pamatuje akční hru Trespasser, ale pokud vaše herní historie sahá až do roku 1998, pravděpodobně neexistuje šance, že by se vám nevryla do paměti. A to ani ne tak díky kvalitě, která byla spíše rozporuplná, ale především díky obrovské reklamní kampani, kterou EA kolem hry spustila a na základě které se o Trespasseru objevila hromada článků i v tehdejších českých herních časopisech. My jsme si tuto hru, která příběhem navazuje na události druhého dílu filmového Jurského parku, zahráli v našem tradičním pátečním Retro GamesPlay.

Na Trespasseru se údajně přímo podílel i producent a režisér Steven Spielberg, ale ani jeho jméno nezabránilo tomu, že hra u tehdy u kritiků jednoznačně propadla. Mnoho hráčů na ní ale navzdory tomu dodnes vzpomíná a jejich neustále aktualizované stránky najdete třeba na této adrese. Jedním z takových fandů je koneckonců i Honza Olejník, který se vám bude snažit během streamu vysvětlit, proč si Trespasser svou špatnou pověst nezaslouží.

Tagy: akční retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.