zavřít

Retro GamesPlay: Pavel hraje akční realtime strategii Z

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno vydaná remasterovaná verze realtime strategie Z od The Bitmap Brothers vás, soudě dle čtenosti článku, zjevně zaujala. Nejste v tom ale sami, protože máme na hru také jen ty nejlepší vzpomínky. Hned po vydání se do hraní remasteru Z pustil Pavel, který vám hru předvede v dnešním gamesplay videu.

Zetko vždycky byla a pořád je dost rychlá hra, na poměry realtime strategií přímo smrtelně. Přesto se Pavel pokusí skloubit hraní hry s komentářem, což nebude nic jednoduchého. Pokud jste původní hru nikdy nehráli nebo v akci neviděli, možná se budete divit i ušima.

Tagy: strategie realtime

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.