zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme brutální akční legendu Crusader: No Remorse

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Devatenáct křížků se skví na pažbě chlapíka ve výrazném červeném brnění, které nese zjevné známky očazení a sem tam i šrám po nepřátelské kulce. Ve videoherní branži už má skoro nárok na starobní důchod, stačí jen chtít. Křižák bez výčitek však na nějaký odpočinek nemá ani pomyšlení. V akci se stále cítí jako doma a záliba v odpalování barelů, jejichž výbuch pak na masokostní moučku rozmetá všechny v okolí, se jen tak nepřejí. Uvidíte sami, jak to jednomu z nejmrštnějších a nejbrutálnějších akčních hrdinů pořád jde. Stačí se dívat na následující retro gamesplay akční legendy Crusader: No Remorse od Originu.  

Výčtem pozitivních vlastností Crusader: No Remorse bychom tu mohli zaplácnout několik stránek, ale necháme prostor Pavlovi s Honzou, aby se o to postarali. Vedle řady zajímavých informací vám navíc názorně předvedou, jak se tato izometrická paráda hraje. Někteří pamětníci navíc Crusader: No Remorse uvidí vůbec poprvé v životě běžet plynule, protože v roce 1995 měl počítač dostatečně výkonný, aby hru se všemi efekty utáhl, spíše málokdo.

Tagy: akční retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.