zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme akční střílečku MDK

Windows PSOne

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

„No hodně tam střílíš, pak tam máš padák, je to hrozně rychlý, občas máš sniperku, pak lítáš s tím padákem, pořád střílíš, je tam ten pes…a je to hrozně rychlý.“ Asi tak nějak mohl vypadat popis téhle specifické střílečky jednoho školáka druhému v roce 1997, kdy MDK vyšla. Snad si ale z tohoto autentického přepisu odnesete to hlavní, co vám i ukáží Pavel Dobrovský a Honza Olejník ve videu – MDK je hodně akční a hodně nepříčetná hra.

V své době byla i „hodně dobrá,“ minimálně pár členů redakce by na to přísahalo, ovšem jestli to tak bude i okem a myší dnešního hráče si ukážeme právě ve videu. Do vysílání se můžete samozřejmě zapojit i vy a to skrz chat u vysílání na Youtube. 

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.