zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme akční střílečku MDK

Windows PSOne

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

„No hodně tam střílíš, pak tam máš padák, je to hrozně rychlý, občas máš sniperku, pak lítáš s tím padákem, pořád střílíš, je tam ten pes…a je to hrozně rychlý.“ Asi tak nějak mohl vypadat popis téhle specifické střílečky jednoho školáka druhému v roce 1997, kdy MDK vyšla. Snad si ale z tohoto autentického přepisu odnesete to hlavní, co vám i ukáží Pavel Dobrovský a Honza Olejník ve videu – MDK je hodně akční a hodně nepříčetná hra.

V své době byla i „hodně dobrá,“ minimálně pár členů redakce by na to přísahalo, ovšem jestli to tak bude i okem a myší dnešního hráče si ukážeme právě ve videu. Do vysílání se můžete samozřejmě zapojit i vy a to skrz chat u vysílání na Youtube. 

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube

Tagy: akční sci-fi

Zdroje: Vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.