zavřít

Retro GamesPlay: hrajeme akční klasiku Blackthorne od Blizzardu

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V posledních dnech jste v našich gamesplay videí mohli vidět, jak hrajeme datadisk karetní hry Hearthstone, RTS klasiku WarCraft II, populární MOBA titul Heroes of the Storm a nakonec i datadisk Warlords of Draenor pro WoWko. V dnešním retro vysílání však opustíme sféru těch známých her od Blizzardu a zabrousíme mezi starší a méně známé, přesto však skvělé hry. A rovnou vám představíme akční plošinovku Blackthorne. Že hru neznáte? To je dobře, aspoň máme šanci vám ukázat, jak je i po letech parádní.

Blackthorne je sice více než dvacet let stará hra, a podle toho též vypadá (ano, myslíme tím pořád skvěle), ale na zábavnosti a relativně vysoké obtížnosti jí léta nic neubrala. Podívejte se sami a pak si hru stáhněte z Battle.net, kde je k dispozici zcela zdarma.

(otevřít chat do nového okna)

Tagy: retro gamesplay

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.