zavřít

Redakční pokec - A Total War Saga: Troy

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čerstvé oznámení nového Totalu Waru, který se odehrává během trojské války nás nenechalo chladnými, i když je fakt, že Patrik s Vaškem hru už viděli na letošním Gamescomu. Nyní ale už nemusí držet jazyk za zuby, a tak si Vašek sednul s Alešem a popovídali si o tom, jak na Vaška působila prezentace hry na Gamescomu a také, jak působí její po představení prvním trailerem.

Na jejich dvacetiminutové mudrování se můžete podívat v následujícím videu, které jak sumarizuje to, co víme, tak se i pouští do divokých spekulací a toho, co by si kluci přáli, aby ze hry bylo.

Tagy: strategie tahová realtime antika

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.