zavřít

První video ze Sniper: Ghost Warrior 2 - odstřelovač v džungli

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Od května již oficiálně víme, že se na Sniper: Ghost Warrior 2 v polském studiu City Interactive intenzivně pracuje. Tato ukázka ze hry, prezentovaná na letošním Gamescomu, lehce zapadla, ale kvality prvního dílu a naděje vkládané do pokračování nám velí se k ní vrátit. Hlavním protagonistou je Cody „Sandman“ Anderson, zdatný odstřelovač ve službách soukromé agentury. Jak je z patrné z videa, hlavním prostředím bude ve hře džungle se svými charakteristickými rysy. Hra poběží na CryEngine, což by mělo být zárukou kvalitního vizuálu a video to zatím potvrzuje.

V předváděné misi by mělo jít o tichý postup s co nejmenším počtem zabitých. Vidíme, že po výstřelu kamera efektně sleduje kulku až do protivníkovy hlavy. Nic nového pod sluncem, ale člověk se občas rád pokochá povedenou trefou. Prostor dostane i spolupráce s kolegou, kterého musíte krýt a vyčistit mu cestu. Prezentována je i možnost zabít jednou střelou dva muže najednou. V závěru videa pak přichází změna tempa i atmosféry. Objeví se totiž nepřátelský vrtulník a vše sklouzne do mnohem akčnějšího stylu. Frenetická střelba, rakety, výbuchy a spousta krytí. A řešení celé situace? Po odstřelovačsku chladnokrevné.

 

Tagy: akční FPS

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.