zavřít

První videa přímo z hraní Call of Duty 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Noční mise v arabském městě, které je právě pod útokem ze vzduchu, v souvislém videu z pre-alpha verze.

Pro premiérové předvedení pre-alpha verze Call of Duty 4: Modern Warfare v pohybu si Infinity Ward vybrali noční misi v arabském městě, kam se kamera přibližuje z velké výšky. Silniční most plný vraků aut je ohraničen plotem, takže skupina vojáků se opět vydává po předem naplánované trase. V ten pravý moment nad nimi přelétají vrtulníky, z nichž je jeden zasažen mnoha protileteckými bateriemi osvětlujícími temnou oblohu a padá v otočkách dolu. Atmosféra by se dala krájet a výbuchy jsou ještě efektnější než minule, ale dojem trošku kazí skoro stojící, nerealisticky pomalu stoupající kouř na pozadí. Druhou polovinu videa má postava nasazeny brýle pro noční vidění, když postupuje do budovy skrz rozbořený sklep a schodiště, kde je svědkem nenadálého potkání s nepřítelem zpoza rohu.


Call of Duty 4 bog rescue gameplay video - stažitelná verze (46 MB, 1280x720)


Call of Duty 4 vehicles & weapons interview - stažitelná verze (84 MB, 1280x720)

Souběžně s tím se na GameTrailers objevily tři video-rozhovory s výtvarným ředitelem, vojenským poradcem a hlavním designérem, který byl evidentně v dobré náladě, když vysvětloval, že lidé rádi vyhazují věci do vzduchu nebo že se v CoD4 střílí více, z širší palety zbraní i umírá rychleji než minule. Do jejich povídání jsou tu a tam vloženy již jen krátké záběry z hraní ještě dvou jiných misí - na námořní lodi za bouřky a ve městě za denního světla, kde jsou z prvního patra likvidováni nepřátelé pobíhající po ulici.
zdroj: GameTrailers

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.