zavřít

První trailer na Assassin's Creed IV ukazuje pirátský život v kostce

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Kdepak, s představením Assassin’s Creed IV: Black Flag se nebude čekat až do pondělního odpoledne. S představením hry se začne hned teď, a kdyby se někdo ptal, tak si za to Ubisoft může sám, protože níže uvedené CGI video se „omylem“ dostalo ven již nyní, přestože na oficiální stránce stále trčí jenom standardní odpočet.

...

Okolo se válející trailer ze hry samotné neukazuje nic, je to pořád jenom filmeček. Naznačuje však, co od AC IV čekat – pirátské dobrodružství plné rumu, námořních bitev, plynulého přesunu mezi pobytem na lodi a souší, ale i klasické asasínovské vraždění ve městech. Je jisté, že zejména na poslední větě by si moralisté smlsli, ale protože bude Assassin’s Creed IV od osmnácti let, asi na tom zas tak nezáleží. Abych byl ale konkrétní, tak první video rovněž profláklo, že AC IV vyjde i na next gen konzolích, i když asi ne 29. října, na kdy je naplánováno vydání PC, PS3, X360, PS3 a Wii U verzí, jak už je nyní jisté…

 

Tagy: akční adventura historická

Zdroje: GamesRadar

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.