zavřít

Průlet turbulentní historií na videu z Tropico 5

PlayStation 4 Windows Xbox 360 MAC

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

El Presidente minule parodoval Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku, ale tentokrát na to jde trochu vážněji. Vlastně ani samotného El Presidente neuvidíme. Vydání Tropico 5 se blíží (23. květen) a tvůrci z Haemimont Games vás na záběrech nového videa v rychlosti provedou jednotlivými historickými érami, které hra obsahuje, a vyžaduje v nich plnění odlišných úkolů. Znalce Tropica to ale moc nepřekvapí, na rozdíl od hudby, která příjemným překvapením je.

Jde o upravený motiv z prvního dílu, který hned zabrnká na nostalgickou strunu pamětníků parádní jedničky. Hráči sérií nepolíbení najdou na videu pěknou rekapitulaci hlavních cílů Tropico her: mezi lety 1850 až 1900 je vaším úkolem osvobodit vlastní kolonii z nadvlády cizí země a vyhlásit nezávislost. Mezi léty 1900 až 1950 vám budou dělat na čele vrásky dvě světové války, kdy musíte vynalézt nové technologie, abyste oba konflikty přežili.

Následuje období studené války, kdy mezi lety 1950 - 2000 musíte řešit, se kterou světovou velmocí se spojíte, abyste z toho vybruslili co nejlépe. Poslední fáze hry se odehrává mezi lety 2000 - 2050, kdy budete čelit výzvám 21. století. Vývojáři se vedle nového traileru pochlubili s informací, podle níž za předobjednání dostanete automaticky limitovanou speciální edici hry.

Speciálka obsahuje kostým pro avatara El Presidente a sandboxovou mapu Bayo del Olfato. Na Steamu vás pak čeká klasická malá předobjednávková sleva a výběr mezi normální edicí, speciální edicí nebo větším počtem kusů.

Tropico 5 vyjde na PC už 23. května. Na Xbox 360 a Macu vyjde hra v létě a na verzi pro PlayStation 4 si musíme počkat až do podzimu.

Tagy: strategie budovatelska realtime

Zdroje: tisková zpráva,YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.