zavřít

Praha volá E3 aneb Aleš a Martin živě z LA #1

Android PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux Switch iOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aleš Smutný a Martin Bach tvoří letošní výpravu, kterou jsme do Los Angeles za redakce Levelu a Games vyslali, aby hráli hry, zpovídali jejich tvůrce a obecně sledovali, co se děje ve videoherním světě. Aktuálně za sebou mají hlavní tiskové konference, a proto jim zavoláme, abychom zjistili, co na tiskovkách zažili, jaké hry si vyzkoušeli, jakou vysledovali náladu, trendy a obecně cokoli, co nelze pochytit ze streamu.

Kluků se samozřejmě můžete ptát přes chat u videa na Youtube v průběhu vysílání a vzkazy jim lze zasílat i přes Twitter prostřednictvím hashtagu #gamesczE3. 

Další původní videa, trailery, první dojmy, blogy a novinky z E3 2017 najdete v našem souhrnném Games.cz E3 2017 speciálu! Online nás můžete sledovat i na FacebookuTwitteruInstagramu a Youtube.

Tagy: E3 2017 e3-2017-live

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.