zavřít

Podzemní verze Černého moře vypadá ve falloutovském RPG Underrail: Expedition značně nepřátelsky

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Underrail se na konci roku 2015 zjevila jako novodobá pocta prvním dvěma dílům legendárního Falloutu. V naší recenzi sice dostala pouhých šest bodů kvůli své obtížnější přístupnosti, ale právě skalní fandové původních Falloutů by se zde měli cítit jako doma. Srbští vývojáři ze Stygian Software oznámili loni na podzim DLC Expedition, ale až teď představili záběry ze hry.

V Expedition opouštíte postapokalyptické metro původní Underrail a vydáváte se do ještě nebezpečnější oblasti Černého moře. Nejedná se tedy o to naše Černé moře, kam si leckdo jezdí odpočinout v rámci dovolené, ale o pravý opak – zatopený jeskynní systém s podmínkami, které popírají jakoukoliv možnost pohody či nachytání bronzu.

V jeskyních na vás čeká jen samá havěť. Může jít o ohavné pavoukovce z úvodu videa, kraby se schopností střílet elektrické výboje, ale také piráty, kteří brázdí místní vody, a jejichž pevnostem se určitě podíváte na zoubek.

V sestřihaných záběrech z interního testování neupřesněné verze hry můžete vidět souboj jednotlivce i skupiny s výše zmíněnými protivníky, infiltraci podzemního komplexu s použitím neviditelnosti, něco malinko z příběhu a samozřejmě spoustu a spoustu střílení, přebíjení, nabíhání si do pozic a práci s akčními body.

DLC Expedition je příběhově zasazeno do poloviny hry Underrail, má nabídnout přes sto nových lokací, nové lidské frakce, předměty a recepty, nové dovednosti a možnost levelovat za úroveň 25. Datum vydání je stále stanoveno na první polovinu letošního roku, což už samozřejmě neplatí. Proto je trochu zarážející, proč autoři vydávají nové video a nezmíní se přitom ani okrajově o aktuálním stavu DLC... Vývoj zjevně nejde zcela podle plánu.

Tagy: RPG tahová postapokalyptická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.