zavřít

Nový díl herního pořadu Games TV se věnuje budovatelským strategiím

iPad iPhone Android Windows iOS

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Každý je má rád, každý nějakou hrál. Caesar, Settlers, Pharaoh, SimCity a další budovatelské strategie. Jde o žánr, který dlouhodobě odolává změnám nálad mainstreamu, a daří se mu na jakékoli platformě včetně těch mobilních. Důkazem je třeba nedávno vydaná hra Hearthlands, kterou si v dalším dílu herního pořadu Games TV představíme společně s jednou starší a jednou hodně starou, ale pořád skvělou, budovatelskou záležitostí.

zdroj: Archiv

Vedle představení Hearthlands vám Lukáš připomene žánrové klenoty v podobě her rymdkapsel z roku 2013 a NetStorm: Islands At War z roku 1997. Obě dvě, respektive všechny tři hry, stojí za vaši pozornost – pokud se řadíte mezi hráče a vyznavače budovatelských strategií bez ohledu na formu a obsah.

zdroj: Vlastní

Games TV vychází každý týden a sledovat ji můžete na Games.cz nebo na našem youtubovém kanálu.

Tagy: strategie budovatelska Games TV

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.