zavřít

Nostalgické loučení s Shepardem v traileru na poslední ME3 DLC

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Ač jsem se na Citadel, což je poslední DLC, které vyjde pro Mass Effect 3, díval s mírným despektem, při závěrečném záběru nešlo ubránit se husí kůži. Je jasné, že tohle rozloučení se Shepardem berou tvůrci hodně citlivě, a tak servírují spoustu emocionálního obsahu, který bude hrát na tu správnou strunu.

Samotná zápletka s tajemnými zabijáky asi nebude moc důležitá, hlavní bude spousta nové interakce, s možná už mnoha mrtvými, parťáky (nevím, jak jste hráli), se kterými jste strávili pár desítek, možná stovek hodin. To už se vám pod kůži dostanou. Takže vás čeká společné popíjení, další romantické scény s vaší vyvolenou/vyvoleným a koňská dávka nostalgie se slzou v oku. Mass Effect 3: Citadel vychází už zítra 5. března.

Tagy: akční sci-fi RPG nostalgie third person

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.