Na videu z Forza Motorsport 5 krouží F12berlinetta na trati ve Spa
zdroj: tisková zpráva

Na videu z Forza Motorsport 5 krouží F12berlinetta na trati ve Spa

27. 10. 2013 12:31 | Video | autor: Petr Poláček |

Už za necelý měsíc se čerství majitelé Xbox One projedou v nádherném voze Ferrari F12berlinetta na trati Spa-Francorchamps stejně jako vývojáři z Turn10 na videu v článku. Forza Motorsport 5 je totiž jedním z titulů, které jdou do prodeje ve stejný den jako samotná konzole Xbox One, tedy 22. listopadu.

Jak to bude s dostupností Xbox One a tím pádem i Forza Motorsport 5 v ČR a SR, to se teprve ukáže. Mezi 13 zemí, kde Xbox One na konci listopadu odstartuje, ČR ani SR nepatří. Jiné termíny zatím z Microsoftu nevypadly a lze tedy jen hádat, jestli se k nám Xbox One dostane na jaře, v létě nebo na podzim příštího roku.

...

Možnost koupit konzoli v zahraničí tady samozřejmě je, ale přinese to s sebou zcela jistě nějaké to omezení. Hráčům, kteří se ale bez nové konzole neobejdou, to bude s největší pravděpodobností jedno. Nějak si Xbox One seženou a dokážu si představit, že při sledování záběrů z Forza Motorsport 5 už jim svítí oči a třesou se ruce. Podobně na tom budou i automobilový nadšenci, jelikož šance projet se naživo ve Ferrari F12berlinetta je pro většinu smrtelníků dosti malá.

Nejnovější články