zavřít

Mass Effect anime zvedá spíš žlučník, než obočí

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zatímco Microsoft se při snaze o rozšíření univerza Halo 4 rozhodl jít cestou velmi zajímavého hraného seriálu Forward Unto Dawn, v BioWare vsadili v případě Mass Effect 3 na anime film. A neudělali dobře, pokud vás zajímá můj názor. Krom toho, že jim tak nějak nevyšel timing, protože hra už je nějaký ten měsíc venku, zatímco film nazvaný Mass Effect: Paragon Lost bude hotový až v listopadu, tak se mi na základě traileru z Comic-Conu (sledujte po rozkliku) zdá, že odfláknutější práci známé studio Production I.G (Ghost in the Shell a další) už dlouho nevypustilo.

Samozřejmě, pořád jde pouze o ukázku, ale trhaná animace a laciná kresba už se asi nezmění. Zachránit celou věc může snad jen scénář z pera Henry Gilroye (Star Wars: The Clone Wars), ale s ohledem na zvolený námět to považuju za dosti nepravděpodobné.

Paragon Lost se bude točit okolo dobrodružství Jamese Vegy a boje jeho jednotky proti Colletors před událostmi v ME3. James je sice ve hře sympaťák, ale není to žádný filosof, takže od Paragon Lost lze očekávat hlavně akci, pak ještě akci a nakonec zase akci, která zatím nevypadá nejlépe.

Moc prostoru k intelektuálním debatám a řešení problémů galaxie zkrátka námět neposkytuje. Nebudu samozřejmě film zatracovat ještě před vydáním, ale jednak si nejsem jistý, že si v listopadu budu schopný vůbec na nějaký Mass Effect vzpomenout, a hlavně mě k tomu doposud zveřejněné materiály vůbec nemotivují.

Tagy: film anime

Zdroje: Paragon Lost

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.