zavřít

Magazín Level nekončí, co to znamená pro Games.cz?

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Na chvilku vám teď přetrhnu tradiční tok informací o hrách s něčím spíše osobním. Z novinky na stránkách Level.cz se můžete dozvědět, že magazín LEVEL, který měl původně skončit s aktuálním číslem 230, bude dále vydávat trio bývalých šéfredaktorů – Martin Bach, Ondřej Průša a Petr Poláček. Čili ano, budeme ho vydávat my, lidi od Games.cz či z Tiscali Media. Aby se předešlo zbytečným spekulacím nebo šíření polopravd, je třeba si pár věcí uvést na pravou míru. V prvé řadě to, že Games.cz a Level jsou a dále budou dva samostatné projekty.

Koupě Levelu od Burda Praha byla a je naše soukromá aktivita, nikoli firmy Tiscali Media, která o tom ale ví a podporuje nás. Vydávání Levelu nebude mít na chod, fungování a další rozvoj Games.cz zásadní vliv, rozhodně ne negativní. Na rovinu vám můžu říct, že z toho Games.cz může těžit v celé řadě aspektů.

Celé problematice se budeme podrobněji věnovat ve čtvrtečním podcastu, který začne po 16:00. Pokud tedy máte k tématu nějaké otázky, tak je směřuje na email podcast@games.cz V zásadě všechno, co ovšem na konto Levelu můžeme v této chvíli říci, najdete v malém FAQ na stránkách Level.cz

To je vše, co jsem vám jménem nás tří chtěl v tuhle chvíli sdělit. Teď se můžete s jistotou, že víte všechno podstatné, vrátit ke čtení článků, sledování videí a diskutování nad tím naším veselým herním byznysem. Jak sami vidíte, občas se v něm dějí dost nečekané, překvapivé a do budoucna snad i pozitivní věci. :)

Tagy: emopost

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.