zdroj: Vlastní

LongPlay - hrajeme Mafia: The City of Lost Heaven

31. 7. 2020 14:00 | Video | autor: Redakce Games.cz |

Asi žádná hra v srdcích českých hráčů nerezonuje tolik jako první Mafia. Troufáme si tvrdit, že dílo Illusion Softworks z roku 2002 znají i ti, kteří o hrách jinak netuší vůbec nic. A protože se mílovými kroky blíží remake, rozhodli jsme vyplnit čas zbývající do jeho uvedení vzpomínkami na onu dobu před 18 lety, kdy jsme byli mladší, svět byl hezčí a hlas Marka Vašuta v nás evokoval spíš drsné Pěsti ve tmě než reklamy na přípravky pro mužnou sílu.

Průchod hrou a hlavní porci vzpomínání si vezme na paškál hodný zlý muž Pavel, společnost mu bude dělat Šárka, která ráda tančí, má ráda hudbu, zkrátka má gramofon, víte? Téměř generační věkový rozdíl moderátorské dvojice jistě přinese zajímavě odlišné úhly pohledu.

Nad příběhem Tommyho Angela, jeho společníků Paulieho a Sama a dalších slavných hrdinů se budeme pravidelně scházet vždy v pátek ve tři hodiny odpoledne. Budeme se na vás těšit na Youtube, kde nás samozřejmě můžete v chatu zahrnout svými zvídavými otázkami. Prozradíme vše, na co se nevztahuje omerta! 

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex Super UltraGamer+ 2019.

Nejnovější články