zavřít

Launch trailer na Mass Effect: Andromeda načrtává zápletku a klíčový střet

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sci-fi RPG Mass Effect: Andromeda se v posledních dnech představuje mnohem intenzivněji a častěji než kdy dříve. Hra vychází už za dva týdny, ale v BioWare nezahálí a vydali startovní trailer už teď. Ten vám ukáže všechno potřebné v tradičně rozmáchlém stylu, jaký byste u Mass Effectu čekali.

Nicméně alespoň za sebe říkám, že startovní trailery na předchozí tři díly mi v hlavě zůstaly dodnes, zatímco aktuální trailer na Andromedu vypadá až příliš obyčejně. Byť se samozřejmě snaží o opulentní záběry, akci a naznačí i nezbytnou romantickou rovinu. To všechno do tónů písničky Human od Rag’n’Bone Man.

Jenže ani zajímavá volba písničky, ani hezké záběry mi v hlavě nerezonují tak, jako startovní trailery a hudební podkresy pro první tři díly. Rezonovat bude snad samotná hra, která vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 23. března.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.