zavřít

Launch trailer na Mass Effect: Andromeda načrtává zápletku a klíčový střet

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Adam Homola Komentáře: 0

Sci-fi RPG Mass Effect: Andromeda se v posledních dnech představuje mnohem intenzivněji a častěji než kdy dříve. Hra vychází už za dva týdny, ale v BioWare nezahálí a vydali startovní trailer už teď. Ten vám ukáže všechno potřebné v tradičně rozmáchlém stylu, jaký byste u Mass Effectu čekali.

Nicméně alespoň za sebe říkám, že startovní trailery na předchozí tři díly mi v hlavě zůstaly dodnes, zatímco aktuální trailer na Andromedu vypadá až příliš obyčejně. Byť se samozřejmě snaží o opulentní záběry, akci a naznačí i nezbytnou romantickou rovinu. To všechno do tónů písničky Human od Rag’n’Bone Man.

Jenže ani zajímavá volba písničky, ani hezké záběry mi v hlavě nerezonují tak, jako startovní trailery a hudební podkresy pro první tři díly. Rezonovat bude snad samotná hra, která vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One 23. března.

Tagy: Mass Effect (série) akční sci-fi RPG 3rd person third person

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.