zavřít

Láskyplný unboxing nové konzole Nintendo Wii U

Wii U

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Krom Far Cry 3 dnes svou evropskou premiéru zažívá ještě jeden pozornosti hodný prodejní artikl – nová konzole Wii U od Nintenda. V redakci ji máme, po dnešní instalaci velkého updatu už pilně testujeme její funkce v plném rozsahu, a brzy se tak setkáte nejenom s obecným článkem o samotné konzoli a službách, co nabízí, ale přijdou i recenze launchových her. Abychom celý ten miniseriál nějak pořádně a hezky odstartovali, připravili jsme si pro vás velmi speciální „unboxing“ konzole Wii U. Oč jde? Podívejte se po rozkliku v článku a nebojte, vás v něm nikdo mlátit nebude.

Protože si velké konzole žádají velké divadlo, odhodlali jsme se na Games.cz k revolučnímu kroku, který zamíchá s žánrem unboxovacích videí a podívali se na zoubek prémiovému balení Wii U. Co najdete v krabici? Pavel a Lukáš vám to názorně předvedou a nezůstanou jen u toho.

Tagy: boxing unboxing

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.