zavřít

Kooperativní rubačka Dungeonland se podbízí humorem a cenou

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Co si budeme nalhávat, Dungeonland je docela levně a odporně cartoonově vyhlížející kooperativní rubačka, v které se s týmem kámošů vypravíte vyčistit Tragické království od úchylně barevných potvůrek s využitím specifických skillů jednotlivých postav. Krom takticky vyhlížející kooperace se můžete chopit role Maestra, čili hlavního záporáka a bojovat proti hrdinům v kompetitivním multiplayeru, aby nedosáhli svého. Čili takový náznak Dungeon Keepera, ale jenom velmi lehký, protože v Dungeonland budete v roli zlouna jednat mnohem akčněji a méně strategicky.

Ale, co bych vám to tady vykládal, když si to můžete poslechnout v krásném přednesu pána dungeonu osobně. A poslouchejte ho pozorně, protože má minimálně jednu důležitou poznámku: Dungeonland stojí méně, než pizza. V našich podmínkách to zas až tak neplatí, ale 10 babek za podobnou hru vážně celou z celé řady výtek a připomínek (třeba k tomu, že je hra barevná jako omalovánky) činí nepodstatné záležitosti. Jinak řečeno, za tu cenu by to mohla být docela sranda. Uvidíme, až na hru nasadím některého z našich agentů-recenzentů…

 

Tagy: akční RPG kooperace

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.