zavřít

Gotham City Impostors: Jak vyzrát na Jokera trpaslíkem

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Jan Vitík Komentáře: 0

Zřejmě nejde o nejočekávanější titul této zimy a už vůbec o nejočekávanější titul z Batmanovského univerza. Zatímco v Rocksteady kutí Arkham City, jehož temná atmosféra by se dala krájet, Monolith se vydal naprosto jiným směrem a to nejen atmosférou, ale i hratelností. Gotham City Impostors tak je bláznivá multiplayerová střílečka, která odkazuje spíš k Burtonovským filmům.

Aktuálně vydaný trailer představuje různé možnosti, jak si ve hře upravit svoji postavu, čímž by mělo být dosaženo vysoké variability a to ať už patříte do fanoušku Batmana nebo Jokera. Kromě pošahaných charakterů se ve stejném duchu ponese i zbraňový arzenál. Kromě „běžných“ konvenčních zbraní jako jsou pušky, kulomety a pistole, bude k dispozici i paleta roztodivných výbušných zařízení a pastí. Pořádně zablbnout si budeme moci někdy letos v zimě. Chystané jsou stahovatelné verze pro PC, Xbox 360 a PS3.

Tagy: Trailer multiplayer FPS

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.