zavřít

GamesPlay – soupeříme v Beat Saberu se speciální reprovestou SubPac

PlayStation 4 Windows PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Veleúspěšný československý Beat Saber jsme vám ve videu představili dokonce už dvakrát, podruhé ve formě redakčního turnaje. K základní výbavě v podobě PlayStation VR nám v jeho druhém kole dnes přibude speciální vesta SubPac se zabudovaným reproduktorem, který dokáže rytmus zprostředkovat i hráčům s poruchami sluchu anebo ještě vylepšit zážitek hráčům se sluchem jako rys.

Někteří z nás míří do studia obhájit prvenství z prvního kola, jiní Beat Saber ještě pořád nikdy nehráli. Turnaj bude tím pádem pořádně napínavý, protože jak se říká, štěstí přeje připraveným, ale někomu hraje do světelných mečů štěstí začátečníka. Nebo tak nějak.

Každopádně nás při tom nezapomeňte sledovat, a pokud máte nějaké zvídavé otázky ohledně virtuální reality, Beat Saberu či našich tanečních schopností, ptejte se nás během živého vysílání na našem YouTube kanále. Startujeme ve 14:30.

Tagy: virtuální realita hudební světelný meč

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.