zavřít

GamesPlay: první krůčky v kontroverzním Falloutu 76

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fallout 76 nevykročil do světa pravou nohou. Na Games si budete moct přečíst recenzi už dnes a můžeme naznačit, že to devítka tak úplně nebude. Ostatně zahraniční kolegové se se svými verdikty nemazlí a z nového Falloutu je tak jedna z nejhůře hodnocených her Bethesdy vůbec. Tohle si vývojáři za rámeček nedají a my si na ten jejich nový přešlap dnes hezky posvítíme.

Recenzi na Fallout 76 na Games vzal na svá bedra Honza Slavík, zatímco v dnešním GamesPlayi ho budou hrát Patrik s Adamem. Ti se do nového Falloutu ještě nepustili, tudíž si společně s nimi prožijete úplný začátek hry a uslyšíte jejich první dojmy. Přesvědčí je alespoň úvod hry, nebo je i ten bezduchý a zabugovaný? Uvidíte ve videu.

Kdybyste se chtěli chlapců na něco zeptat, nebo jim třeba poradit kam jít, co tam dělat, jak něco vycraftovat a jak se nenechat v novém světě Bethesdy zabít, nebojte se jim to sdělit během živého vysílání na chatu na YouTube.

Tagy: akční RPG postapokalyptická postapokalypsa

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.