zavřít

GamesPlay – hrajeme velkolepou strategii Imperator: Rome

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Paradox nás ve svých komplexních strategiích průběžně posílá do různých období: feudálního středověku, vrcholného novověku, viktoriánské éry i druhé světové války. Do antiky jsme se ale už dlouho nepodívali, což napravuje Imperator: Rome. Dneska se na dobrodružství římského konzula mrkneme pěkně zblízka ve videu.

Legie musí dobývat, pokladnice se musí plnit zlatem, otroci musí dřít a senátoři musí pletichařit. To všechno je údělem Římské republiky, tak uvidíme, jestli se Vaškovi celé tohle splašené spřežení podaří ukočírovat.

Začínáme v 15:00 a těšíme se na vaše dotazy i poznámky v chatu na YouTube.

GamesPlay hrajeme na počítačích LYNX Grunex UltraGamer+ 2019.

Tagy: strategie historická gamesplay antika antický Řím

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.