zavřít

GamesPlay – hrajeme sympatickou puzzle plošinovku Captain Toad: Treasure Tracker

3DS Wii U Switch

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Captain Toad: Treasure Tracker je tu s námi v podobě samostatné hry už od roku 2014, kdy vyšla původní hra na Wii U. Prapůvodní nápad se ale objevil už o rok dříve v Super Mario 3D World, kde jste ve speciálních úrovních pojmenovaných Adventures of Captain Toad dělali víceméně to, co můžete dělat i teď na Switchi.

Nintendo totiž nenechalo hru jenom na Wii U, ale po čtyřech letech ji portovalo na 3DS a Switch. V základu jde o velice jednoduchou, avšak důmyslně navrženou puzzle plošinovku (kde ale nemůžete skákat), která nabízí desítky úrovní, několik bossů, a především hromadu promyšlených hádanek.

Celé je to navíc tak sympatické, příjemné a roztomilé, že jsme ten GamesPlay prostě nemohli neudělat. Ostatně podívejte se sami, a kdyby vás něco zajímalo buď o Captain Toad: Treasure Tracker, nebo o Switchi, na kterém ho budeme hrát, ptejte se během živého vysílání v chatu.

Tagy: puzzle adventura plošinovka logická 3D nintendo remaster

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.