zavřít

GamesPlay – hrajeme středověkou bojovku For Honor

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

For Honor si v recenzi na Games vysloužila osmičku, zatímco v Levelu jí dal Aleš rovnou 5/5. A právě Aleš dnes usedne k PlayStation 4 (Pro) verzi hry a společně s Adamem vám ukáže všechny silné stránky hry. For Honor totiž není jen o duelech rytířů, samurajů a Vikingů. Hra totiž nabízí překvapivě robustní multiplayer a také kampaň pro jednoho hráče.

Ta stojí pravda přeci jen trochu stranou, protože For Honor je stále primárně onlineová bojovka. Její nejintenzivnější částí jsou bez pochyby zmíněné duely, ale vedle nich si můžete užít i 2v2, nebo rovnou 4v4, kde vám dělají společnost také počítačem ovládaní bojovníci. Ti nepředstavují velkou výzvu a slouží spíše jako kulisa, která padne na jednu ránu.

K tomu všemu nesmíme zapomínat na dlouhodobou hru v rámci jednotlivých frakcí, kde získáváte body pro útok či obranu území na mapě. Nechybí ani lehký RPG systém, loot, vybavování a odemykání hrdinů a spousta dalších věcí. For Honor prostě má v kroužkovém rukávu spoustu trumfů.

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.