zavřít

GamesPlay: Hrajeme RPG Torment: Tides of Numenera

PlayStation 4 PC Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hlásit se otevřeně k odkazu jednoho z nejikoničtějších RPG „zlatých časů,“ k Planescape: Torment, je odvážné. Nicméně, jak jste si mohli přečíst v naší recenzi, studio inXile se s touto výzvou rozhodně popasovalo se ctí. Proč Torment: Tides of Numenera nepohořela a v čem tkví její silné stránky (a pár slabin) si ukážeme v dnešním GamesPlayi, k němuž usedne Vašek Pecháček s Alešem Smutným.

Kluci ukážou různé tváře hry z jejích různých fází, ovšem nebojte se, budou se maximálně snažit vyhnout spoilerům, takže byste se neměli bát, že se dozvíte nějaké klíčové informace z děje – byť se logicky alespoň některým motivům a tématům hry vyhnout nemůžeme.

Tagy: sci-fi fantasy RPG gamesplay

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.