zavřít

GamesPlay – hrajeme RPG Shroud of the Avatar, duchovního nástupce Ultimy

Windows MAC Linux

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Richard Garriott, tvůrce slavné RPG série Ultima, se letos vrátil na herní scénu s duchovním nástupcem svého dítka. Nazval ho Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues, před pěti lety na něj na Kickstarteru vybral bezmála 2 miliony dolarů a teď s jeho plnou verzí sbírá na Steamu bohužel smíšená hodnocení. A kdo jiný by se této novince měl podívat na zoubek než náš největší fanoušek Ultimy – Pavel.

Shroud of the Avatar vás pravděpodobně nezaujme po grafické stránce. Dlouhé roky vývoje se zde pořádně podepsaly, a tak nezbývá než doufat ve strhující děj a opravdu zábavnou hratelnost. Na příběhu spolupracoval autor fantasy knih Tracy Hickman, zatímco RPG prvky nespoléhají na klasické třídy, ale stojí na desítkách stromů se stovkami skillů, jimiž si „vyrobíte“ svého avatara přesně na míru. To už zní docela slibně, ale víc už v demonstraci Pavla Dobrovského.

Zvídavý divák toužící po nostalgii a poznání něčeho nového nechť zavítá na chat na YouTube.

Tagy: online akční fantasy RPG multiplayer

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.