zavřít

GamesPlay: hrajeme první sezónu nového Hitmana

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydání fyzické verze kompilace všech šesti epizod na konci ledna udělá definitivní tečku za první sezónou nového Hitmana. V textové recenzi už přednosti a nedostatky hry Honza Olejník shrnul a ve dvojici gamesplayů (první, druhý) jsme vám předvedli i první tři epizody. Ve finálním gamesplayi se podíváme i do zbývajících tří lokací (Bangkok, Colorado, Hokkaidó) a podíváme se, kam se hra mezi první a šestou epizodou posunula po stránce herních mechanismů, obsahu i technického zpracování.

Zatímco se Hitman objevuje na seznamu nejlepších her roku 2016 celé řady médií i hráčů, u nás nemá agent 47 na růžích ustálo. Oceňujeme celkové kvality hry a puritánskou stealthovou hratelnost. Zároveň ale vidíme díry v chování AI, slabší chvilky některých epizod a chabou příběhovou provázanost jednotlivých částí. Co konkrétně nás štve, a co se nám naopak líbí, uvidíte na záběrech následujícího gamesplaye.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.