zavřít

GamesPlay – hrajeme podmořské dobrodružství Diluvion

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Steampunk, ponorky, nekonečné hlubiny podmořského světa, cesta do neznáma, nebezpečí – to je v kostce nedávno vydaná hra Diluvion, která rozhodně není dokonalá, v řadě aspektů dokonce není ani moc dobrá, ale stejně disponuje jistým kouzlem a půvabem. Právě kvůli těmto vlastnostem stojí za to Diluvion hrát, jak si dnes předvedeme.

Diluvion vás čekají i souboje, ale kvůli topornému ovládání nejsou zrovna etalonem zábavy. Ale nevadí, stejně jako nevadí ne zcela dobře odprezentovaný příběh nebo mezery v práci s ponorkami. Hlavním lákadlem hry je zkrátka objevování, na které se tvůrci zaměřili, a užijete si ho opravdu ve velké míře.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube

Tagy: podmořský svět explorativní adventura

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.