zavřít

GamesPlay: hrajeme podmořské dobrodružství Diluvion

PC MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Steampunk, ponorky, nekonečné hlubiny podmořského světa, cesta do neznáma, nebezpečí – to je v kostce nedávno vydaná hra Diluvion, která rozhodně není dokonalá, v řadě aspektů dokonce není ani moc dobrá, ale stejně disponuje jistým kouzlem a půvabem. Právě kvůli těmto vlastnostem stojí za to Diluvion hrát, jak si dnes předvedeme.

Diluvion vás čekají i souboje, ale kvůli topornému ovládání nejsou zrovna etalonem zábavy. Ale nevadí, stejně jako nevadí ne zcela dobře odprezentovaný příběh nebo mezery v práci s ponorkami. Hlavním lákadlem hry je zkrátka objevování, na které se tvůrci zaměřili, a užijete si ho opravdu ve velké míře.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube

Tagy: podmořský svět explorativní adventura

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.