zavřít

GamesPlay – hrajeme podmořské dobrodružství Diluvion

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Steampunk, ponorky, nekonečné hlubiny podmořského světa, cesta do neznáma, nebezpečí – to je v kostce nedávno vydaná hra Diluvion, která rozhodně není dokonalá, v řadě aspektů dokonce není ani moc dobrá, ale stejně disponuje jistým kouzlem a půvabem. Právě kvůli těmto vlastnostem stojí za to Diluvion hrát, jak si dnes předvedeme.

Diluvion vás čekají i souboje, ale kvůli topornému ovládání nejsou zrovna etalonem zábavy. Ale nevadí, stejně jako nevadí ne zcela dobře odprezentovaný příběh nebo mezery v práci s ponorkami. Hlavním lákadlem hry je zkrátka objevování, na které se tvůrci zaměřili, a užijete si ho opravdu ve velké míře.

Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa přímo na Youtube

Tagy: podmořský svět explorativní adventura

Zdroje: vlastní

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.